Renkli Pike Takım Modelleri

0

Pikeler genel olarak bahar ile yaz aylarında hayatımıza giren ve genel olarak renkli, yatak örtülerinde veya serin günlerde ısınmak amacıyla kullandığımız ürünlerdir. Pike takımları ve tekli pike modelleri, özellikle yatak örtüsü kullanımında, dantellerle kombinlenerek çok hoş sonuçlar elde edilebilmektedir. Dantelli pike modelleri, en çok yeni evlenecek genç kızların çeyiz bohçalarında ve sandıklarında yer almaktadır. Bu tür dantelli pikelerde, genellikle pikenin bir köşesine dantel uygulanmaktadır. Dantelli pike çeşitleri incelendiğinde, en iyi sonuç, beyaz pike modellerine renkli dantel uygulamaları, renkli pike modellerine ise, beyaz dantel seçenekleri çok yakışmaktadır. Bu şekilde yapılan tezat uygulamalar ile, pike takımları üzerinde kullanılan dantel detaylar, daha dikkat çekici bir görünüm kazanmaktadır.

Bunun dışında renkli pike modelleri içerisinde dikkati çeken bir diğer akım ise, boncuklu pike modelleri ve saten detaylarla süslenmiş saten pike takım modelleri olarak dikkati çekmektedir. Sizlerde evlerinide bulunan pike takımlarını bu şekilde, kurdela, boncuk ve pullarla süsleyerek çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

En çok dikkat çeken pike takım modellerini incelediğimizde, kırmızı siyah pike takımları özellikle yatak odalarında çok hoş duruyor, bunun dışında mor pike takımları, yaz aylarının en uyumlu renklerinden birtanesi. Siyah beyaz pike takımlarını da unutmamak gerekir, Siyah beyaz pike takımlarına dantel detaylarının çok yakıştığını unutmayın.
Diğer yandan yatak örtüsü pike takımları da çok ilgi çekici, özellikle kanaviçeli pike takımları tercih edilirken, bu pike takımlarının kenarlarında yer alan dantel detaylarını kendi sevdiğiniz motiflerde, evinizde oluşturabilirsiniz.

Diğer pike modellerini inceleyecek olursak, krem motifli pike takımları, sade evlerin vazgeçilmezi olurken, yeşil tonlarında çiçekli pike takımları, sıcak yaz aylarında içimizi açıyor. Son olarak sezonun modası olan turuncu pike takım modelleri tercih edilebilir. Her evin ayrı bi hikayesi var ve sizde kendi evinizin hikayesine en uygun pike takım modellerini seçerek evinize kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bundan sonrası doğru seçimleri yapabilmeniz için, hayal gücünüze bağlı gibi görünüyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında evlerin neşe kaynağı olan pikeleri kullanmak, sıcak havaların habercisi gibi görülmektedir.