Adore Mobilya Modelleri

0

Adore mobilya 20 yılı aşkın süredir, mobilya sektöründe hizmet vermeye devam eden köklü bir kuruluştur. Seri üretim mobilya imalatı yapan Adore mobilya, demonte mobilya sektöründe yer alan iyi bir oyuncu olarak dikkat çekmektedir. Gölbaşı bölgesinde yer alan ve 42.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde üretimini sürdüren Adore mobilya, çağa uygun model ve uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcıların tercihi olmayı başarmıştır. Ürünlerini üretirken son teknolojik araç ve makinalardan yararlanan Adore mobilya, 350 kişilik uzman kadrosu ve ürünlerinde yakaladığı kalite ile, basamakları her geçen gün daha hızlı çıkmaktadır. Tüm bunların dışında, Adore mobilya Türkiye’de bir ilk olmakla birlikte, ürünlerine 7 yıl garanti vermektedir. Mobilya sektöründe yer alan onca kalitesiz malzemeye karşın, Adore mobilya 1. sınıf kaliteye sahip hammadde ve montaj ekiplanları ile, mobilyalarını özenle hazırlar ve müşterilerine sunar. Ayrıca geri dönüşümlü malzemeler kullanmasıyla çevre dostu mobilyalar üretmektedir.

Adore mobilya yatak odası takımlarını incelediğimizde Prestige yatak odası takımı dikkati çekmekte. Parlak lake beyaz malzemelerden üretilen ürün, çok şık ve düşük fiyat alternatifiyle ilgi çekici bir modeldir. Bunun dışında yatak odalarınız da kullanabileceğiniz, gardrop modelleri, karyola modelleri, şifonyer ve komodin modelleri, anne koltukları ve dinlenme koltukları, çeşitli saklama çözümleri, askılık modelleri, visko yatak ve yastıklar ile bir yatak odasının ihtiyacı olan tüm ürünler yer almaktadır.
Adore mobilya salon takımları ve yardımcı ürünleri açısından da, çok zengin bir ürün gamına sahiptir. Koleksiyonlarında modüler yemek odası takımları, berjer ve dinlenme koltukları, tv sehpaları ve duvar üniteleri, masalar, sehpalar, zigonlar, çok amaçlı dolaplar, vitrin ve konsollar ve puflar gibi pek çok salon dekorasyon ürünü yer alıyor.
Bunun dışında, genç odası takımları, çocuk odası takımları, çalışma masaları, genç odası gardropları ve daha pek çok çocuk odası ürününe sahiptir. Ayrıda Adore mobilya’nın en önemli özelliklerinden bir taneside, modüler mobilya takımlarını tüm parçalarıyla alabileceğiniz gibi tek tek olarak da alabilirsiniz.

Adore markası, profesyonel ofis mobilyalarına çok fazla önem veriyor ve ürün çeşitliliği açısından ofis mobilyaları önemli yer tutuyor. Ayrıca ev içi çalışma odaları için, özel ürünleride bulunan Adore mobilya, bir insanın hayatı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm mobilya alternatiflerini bir arada sunabiliyor.

Ürünleri piyasanın çok altında fiyatlara satılmaktadır ve dilerseniz internet üzerinden tüm opsiyon ve seçenekleri ile, tüm ürünlere ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan alışveriş, günümüz şartlarında en kolay alışveriştir. Evinizin raratlığından yapacağınız alışveriş sonucu, İnternet üzerinden almış olduğunuz modüler mobilyalar, Adore ekibi tarafından evinize getirilir ve özenle kurulur.