İstikbal Mobilya Ev Tekstili

0

Türkiye’nin en köklü mobilya firmalarından İstikbal Mobilya yarım asırdır değişen modaya şahitlik ediyor. Mutlaka hemen her evde bir İstikbal ürünü bulmak mümkün. Senelerdir mobilya ihtiyacı denilince ilk akla gelen isimlerden olan firma, sektöre birçok firma girmiş olsada kendi markasını koruyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile mobilya sektörüne ivme kazandıran firma, ev dekorasyonunda kendi trendlerini yaratarak, müşterilerine en iyi hizmeti veriyor. Oturma odalarından, yatak odalarına bir evle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü mobilyayı bulabileceğiniz İstikbal mağazaları bütün ürünlerinde gösterdiği kalite ve tasarım farkını ev tekstilinde de bir adım öne çıkarıyor.

Uyku setleri, nevresim takımları, çarşaflar, yastıklar ev tekstiline dair aklınıza gelebilecek herşeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Türkiye’de bine yakın yurtdışında da bir çok noktada binlerce metrekarelik showroomları olan İstikbal mobilya, ev tekstilinde de müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor. Geniş ürün yelpazesiyle rengarenk, cıvıl cıvıl nevresim takımları ve çarşaflarla odalarınızı renklendirebilir. Birbirinden şık pike ve yatak örtüleriyle yatak odası mobilyalarınızda daha göz alıcı bir hava katabilirsiniz.

Hijyenik ve anti bakteriyel yorgan ve yastık seçenekleriyle yatak odalarınıza sağlık ve konfor getirebilirsiniz. Comfy Line, kaz tüyü, recharge, ametist therapy, natürel, comflex ve clima tech yorgan çeşitleriyle enerjik sabahlara uyanabilirsiniz. Yıkama işlemi son derece kolay olan ve tamamen insan sağlığına göre üretilen bu yorganlar, uyku kalitenizi artırarak, ısıya duyarlı microkapsüllerle vücut sıcaklığınızı uyku boyunca dengede tutacak, en huzurlu uykularınızı uyumanızı sağlayacak. İstikbal mobilya ev tekstili ile günün bütün yorgunluğundan arınacaksınız. Bunun dışında birbirinden farklı modelde kırlent ve battaniye seçenekleriyle de sıcak yuvanızı renklendirebilirsiniz. İstikbal güvencesinde, evlerinizi bu yarım asırlık tecrübe ve kalitenin ellerine rahatlıkla bırakabilir, evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.