Masalsı tasarımlarıyla en şık ağaç yataklar

0

Ağaç yataklar ile masalsı bir oda dekorasyonu yapmak ister misiniz? Serin bir ağaç gölgesi bulup altına uzanarak şekerleme yapmanın keyfi gibi yoktur. Peki, doğanın bilge ağaçlarını yatak odanıza taşımak, oldukça şaşırtıcı ve sıra dışı bir fikir olabilir mi? Ev dekorasyonunda yatak odaları için pek çok dekorasyon fikirleri bulunuyor. Ancak siz âdeta masal kitaplarından fırlamış gibi yatak odası fikirleri arıyorsanız, ağaç yataklar tam size göre…

Yatak odaları, ev dekorasyonunun en konforlu ve rahatlatıcı parçasıdır. Mükemmel bir yatak, hem rahat uyumamızı hem de dingin ve dinç bir şekilde yeni güne başlamamızı sağlar. Ancak yatağın rahat olmasıyla birlikte odanın ambiyansı da oldukça önem taşır. Masaldan çıkmış gibi bir ormanda uyuyor hissi vermek isterseniz, ağaç görünümlü bir yatakla bunu başarabilirsiniz. Romantik ve şaşırtıcı bir yatak odası kurgulamak için doğadan esinlenmek muhteşem bir fikir.

Y18 Y19 Y21Y20Y20

 

Ağaç yataklar ile doğayı odanıza taşımak mümkün. Doğanın tüm huzurunu yatak odasına taşırken böylelikle romantik ve sıra dışı bir yatak odasına sahip olursunuz. Karyolanızı özel tasarım yaptırabileceğiniz gibi aslında son derece basit dokunuşlarla ağaçları yatak odanıza getirmeniz de mümkün. Ağaç yatak tasarımlarında pek çok örnek bulunuyor. Karyola ayaklarında ya da yatak başlıklarında kurumuş ağaç gövde ve dallarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda  ağaç formunu yakalayabileceğiniz farklı malzemelerle muhteşem bir karyola tasarımına sahip olabilirsiniz. Ağaç gövde ve dallarını yatak odanızda kullanmak oldukça sıcak bir atmosfer sağlayacaktır. Kurumuş bir ağaç gövdesini tamamen yalın bir şekilde kullanarak basit ama etkileyici ağaç yataklar elde etmek mümkün. Ağaç gövde ve dallarını olduğu gibi kullanabilir ya da onları boyayıp rustik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Eğer yatak odanızda country bir tarz yaratmak istiyorsanız, ağaç yataklar ile bu dekorasyonu güçlendirebilirsiniz. Yatak odanızda en önemli odak noktası haline gelecek ağaç yataklar ile sıcak aydınlatma unsurları, yumuşak renkler ve konforlu ev tekstilleri kullanarak harika bir yatak odası kurgulayabilirsiniz. Ağaç yataklar ile kendinizi bir masalın içinde hissedecek, ağacın altında keyif yapmanın keyfini yaşayacaksınız.